جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

سیم مسی ارت ۱۶

قیمت سیم مسی ارت ۱۶ در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا وزن هر متر سیم مسی تعداد رشته سیم ارت قیمت به کیلوگرم (تومان)
سیم مسی ارت لخت نمره 16144 گرم 7 رشته 600/000
سیم مسی ارت لخت نمره 25225 گرم 7 رشته 600/000
سیم مسی ارت لخت نمره 35315 گرم 7 رشته 600/000
سیم مسی ارت لخت نمره 50450 گرم 7 رشته 600/000

سیم مسی ارت ۱۶

از انواع سایزهای سیم های لخت مسی که در سیستم ارت استفاده میشوند میتوان به سیم مسی ارت ۱۶ اشاره کرد . این سیم مسی ارت لخت دارای هفت رشته به هم تابیده می باشد و حداکثر جریان قابل تحمل این سایز سیم ۱۰۰ آمپر می باشد . سیم مسی نمره ۲۵ و سیم ارت نمره ۳۵ و سیم ارت نمره ۵۰ از سایزهای دیگر سیم های ارت می باشد. قیمت سیم مسی ارت نمره ۱۶ ممکن است به دلیل نوسان قیمت جهانی مس هر روز متغییر باشد .

سیم مسی ارت 16

سیم مسی ارت ۱۶

 

سیم ارت مسی

سیم ارت مسی لخت معمولا به عنوان سیم های مسی هوایی هم مورد استفاده قرار میگیرد . که خلوص مس این سیم ها ۹۹/۹ درصد می باشد و از شرکت های تولیدی این محصول میتوان به شرکت مسبار کاوه و شرکت دنیای مس و شرکت گیل راد اشاره کرد . که شرکت تولیدی دنیای مس دارای تاییدیه توانیر می باشد و میتوان گفت که سیم ارت تولید شده توسط این شرکت از با کیفیت ترین سیم های ارت مسی موجود در بازار می باشد .

سیم مسی نمره 16

سیم مسی نمره ۱۶

سیم مسی بدون روکش

سیم مسی ارت سایز ۱۶ معمولا در سیستم همبندی ساختمان و برای اتصال به میلگرد یا آرماتور مورد استفاده قرار میگیرد . معمولا در ساختمان های در حال احداث که چاه ارت حفر میکنند یک سیم ارت کمکی از فونداسیون یا آرماتور میگیرند و به هادی یا سیم مسی چاه ارت ساختمان متصل میکنند . که این کار باعث میشود مقاومت چاه ارت ساختمان به خوبی کاهش پیدا کند .

سیم ارت سایز 16

سیم ارت سایز ۱۶

 

 

 

 

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b