جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

سیم ارت مسی ۳۵

جدول قیمت سیم ارت مسی لخت در جدول زیر به روز می باشد .

نام کالا وزن هر متر سیم مسی تعداد رشته سیم ارت قطر سیمقیمت به کیلوگرم (تومان)
سیم ارت مسی لخت نمره 16144 گرم هفت رشته 5 میلیمتر 630/000
سیم ارت مسی لخت نمره 25225 گرم هفت رشته 6/3 میلیمتر 630/000
سیم ارت مسی لخت نمره 35 315 گرم هفت رشته 7/5 میلیمتر 630/000
سیم ارت مسی لخت نمره 50450 گرم هفت رشته 9 میلیمتر 630/000

سیم ارت مسی ۳۵

یکی از سایزهای بسیار پرفروش این محصول سیم ارت مسی نمره ۳۵ می باشد که دارای هفت رشته بهم تابیده است .قطر سیم مسی سایز ۳۵ تقریبا ۷/۵ میلیمتر می باشد و حداکثر جریان قابل تحمل این سیم ۱۸۰ آمپر می باشد . وزن هر متر سیم نمره ۳۵ حدود ۳۱۵ گرم است که معمولا برای اجرای چاه ارت ساختمان های در حال احداث از صفحه ارت مسی ۵۰*۵۰ و سیم مسی نمره ۳۵ استفاده میکنند . قیمت سیم ارت مسی بدون روکش نمره ۳۵ در جدول بالای صفحه کاملا به روز می باشد .

سیم ارت مسی 35

سیم ارت مسی ۳۵

سیم مسی ارت بدون روکش

معمولا برای اجرای چاه های ارت خانگی از صفحه تمام مسی ۵۰*۵۰ با ضخامت ۳ میلیمتر استفاده میشود . و همچنین برای اتصال سیم مسی ارت لخت به صفحه مسی از روش جوشکاری کدولد استفاده میکنند . و در مرحله آخر بنتونیت ارت در دور صفحه مسی ریخته و بقیه عمق چاه ارت را با خاک رس پر میکنند . فروشگاه خانه مس ایران نمایندگی فروش سیم مسی ارت لخت در سایزهای مختلف در لاله زار می باشد .

سیم ارت مسی بدون روکش

سیم مسی ارت بدون روکش

سیم مسی نمره ۳۵

سیم مسی لخت نمره ۳۵ دارای مقاومت ۰٫۵۳۳ اهم است که دارای قطر بسیار مناسبی برای استفاده در سیستم ارتینگ می باشد . وزن هر قرقره سیم مسی سایز ۳۵ حدود ۵۰۰ کیلوگرم می باشد که اگر مشتریان عزیز به مقدار کمتری از این سیم هم بخواهند به صورت کلاف میتوان تحویل داد . قیمت سیم مسی بدون روکش نمره ۳۵ ممکن است هر روز به دلیل نوسانات قیمت جهانی مس تغییر کند .

سیم مسی نمره 35

سیم مسی نمره ۳۵

 

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b