جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت صاعقه گیر الکترونیکی OMEGA فرانسه

قیمت صاعقه گیر امگا OMEGA فرانسه در جدول زیر به روز می باشد .

نام کالا نوع صاعقه گیر حداکثر شعاع حفاظتی ساخت کشورقیمت به عدد (تومان)
صاعقه گیر OMEGA مدل X25الکترونیکی 64 متر فرانسه 55/500/000
صاعقه گیر OMEGA مدل X35الکترونیکی79 متر فرانسه 58/000/000
صاعقه گیر OMEGA مدل X45الکترونیکی 105 متر فرانسه 62/000/000
صاعقه گیر OMEGA مدل X60الکترونیکی 120 متر فرانسه 64/500/000

صاعقه گیر امگا OMEGA

صاعقه گیر امگا OMEGA محصول شرکت PIORITE فرانسه می باشد که کاملا بدنه آن از جنس استنلس استیل ساخته شده است . صاعقه گیر الکترونیکی امگا OMEGA فرانسه در مدل X25 و X35 و X45 و X60 در بازار موجود می باشد . قیمت صاعقه گیر امگا فرانسه یه مقدار از رقیب فرانسوی خود یعنی رعد و برق گیر الیپس ELLIPS بالاتر می باشد . حداکثر شعاع حفاطتی X25 آن که در صورت نصب بر روی دکل تلسکوپی باشد ۶۴ متر است .

صاعقه گیر امگا

صاعقه گیر امگا

صاعقه گیر الیپس ELLIPS

صاعقه گیر الیپس فرانسه که دارای بدنه آلومینیومی است نیز صاعقه گیر بسیار خوبی است که ساخت کشور فرانسه می باشد . قیمت صاعقه گیر الکترونیکی الیپس ELLIPS فرانسه نسبت به صاعقه گیر لیوا ترکیه بالاتر میباشد .خانه مس ایران نمایندگی فروش صاعقه گیرالکترونیکی امگا OMEGA فرانسه و الیپس ELLIPS فرانسه در مدل های ۱٫۰ و ۱٫۲ ۱٫۳ و ۱٫۴ در لاله زار می باشد . برای اتصال صاعقه گیر الیپس ELLIPS به دکل باید از پایه نیم متری و کلمپ های اتصال استفاده نمود .

صاعقه گیر الیپس

صاعقه گیر الیپس

صاعقه گیر لیوا LIVA

از برندهای دیگر صاعقه گیر های الکترونیکی میتوان به نام صاعقه گیر لیوا LIVA ترکیه اشاره کرد . که به دلیل قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب این صاعقه گیر بسیار فروش آن گسترده می باشد . از مدل های صاعقه گیر لیوا میتوان به مدل لیوا ۰۴۰ و ۰۷۰ اشاره کرد . صاعقه گیر لیوا به وسیله یک پایه نیم متری گالوانیزه به دکل صاعقه گیر متصل میشود . و همچنین صاعقه گیر لیوا LIVA مدل ۱۲۵ و ۱۷۵ و ۲۵۰ به ترتیب دارای حداکثر شعاع حفاظتی ۸۴ متر و ۱۱۰ متر و ۱۴۶ متر می باشد .

صاعقه گیر لیوا

صاعقه گیر لیوا

بالا google4bda40b2c6318b5b