جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

صاعقه گیر لیوا ترکیه LIVA

نمایندگی رسمی فروش صاعقه گیر لیوا LIVA ترکیه 

نام کالا مدل صاعقه گیر حداکثر شعاع حفاظتی ساخت کشور قیمت به عدد ( تومان )
صاعقه گیر الکترونیکی لیوا مدل 040 61 متر ترکیه LIVA 9/350/000
صاعقه گیر الکترونیکی لیوا مدل 070 72 متر ترکیه LIVA 10/200/000
صاعقه گیر الکترونیکی لیوا مدل 125 84 متر ترکیه LIVA 12/330/000
صاعقه گیر الکترونیکی لیوا مدل 175 110 متر ترکیه LIVA14/450/000
صاعقه گیر الکترونیکی لیوا مدل 210 131 متر ترکیه LIVA 15/300/000
صاعقه گیر الکترونیکی لیوامدل 250 146متر ترکیه LIVA18/300/000

صاعقه گیر لیوا چیست

در درون منبع تغذیه صاعقه گیر لیوا ترکیه یک قطعه الکترونیکی به نام تریگر وجود دارد که این تریگر پالس هایی با بار منفی به سمت نوک صاعقه گیر ارسال میکند . که در نتیجه با بارهای مثبت در هوا واکنش ایجاد میکند و هوای اطراف صاعقه گیر را یونیزه میکند و باعث میشود صاعقه گیر به راحتی صاعقه را جذب کند و ولتاژ حاصل از برخورد صاعقه را در چاه ارت یا زمین تخلیه کند . نهایتا هر چه قدر این تریگر قوی تر باشد شعاع بیشتری از هوا را در اطراف صاعقه گیر یونیزه میکند . جنس بدنه صاعقه گیر لیوا از استیل نوع ۳۰۴ ساخته شده است و قیمت این صاعقه گیر بسیار مناسب می باشد .

صاعقه گیر لیوا

صاعقه گیر لیوا

صاعقه گیر OMEGA

صاعقه گیرهای OMEGA نیز ساخت کشور فرانسه می باشد. این صاعقه گیرها در چهار شعاع حفاظتی موجود می باشد . صاعقه گیرها دارای یک پایه نیم متری برای اتصال به دکل صاعقه گیر می باشد . همچنین این صاعقه گیرها دارای دو عدد کلمپ اتصال پایه صاعقه گیرها به دکل می باشد . و جنس این صاعقه گیرها از استیل می باشد . از وسایل جانبی آن میتوان به کانتر یا شمارنده صاعقه گیرها اشاره کرد . که تعداد برخورد صاعقه به صاعقه گیرها رو نشان میدهد . مدل های این محصول فرانسوی عبارتند از مدل X25 که دارای شعاع حفاظتی ۶۴ متر می باشد و مدل دیگر آن تا شعاع حفاطتی ۸۵ متر رو پوشش میدهد که مدل X45 آن می باشد.

صاعقه گیر امگا

صاعقه گیر امگا

صاعقه گیر الکترونیکی لیوا (LIVA)

صاعقه گیرهای الکترونیکی مارک LIVA لیوا در ۴ شعاع مختلف موجود می باشد که اولین شعاع حغاظتی مدل ۰۴۰ آن ۶۱ متر می باشد. دومین LEVEL آن یعنی مدل لیوا  ۰۷۰ داری شعاع حفاظتی ۷۲ متر می باشد و همچنین سومین مدل آن مدل لیوا  ۱۲۵ دارای شعاع حفاطتی ۸۴ متر می باشد . و در نهایت آخرین شعاع حفاظتی این نوع صاعقه گیرها یعنی مدل لیوا  ۱۷۵ داری شعاع حفاظتی ۱۱۰ متر می باشد . و همچنین این فروشگاه نماینده رسمی فروش صاعقه گیرهای مارک الیپس و لیوا در لاله زار می باشد . خانه مس ایران نماینده فروش رعد و برق گیر مارک لیوا ترکیه مدل ۲۱۰ و ۲۵۰ در لاله زار می باشد .

صاعقه گیر لیوا مدل 040

صاعقه گیر لیوا مدل ۰۴۰

کرونا CORONA30

صاعقه گیر الکترونیکی کرونا ساخت کشور ایران می باشد که دارای بدنه استنلس استیل است و بسیار با کیفیت است.

کرونا 30

CORONA 30

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b