جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت شمارنده صاعقه گیر

قیمت شمارنده صاعقه گیر یا کانتر صاعقه گیر در جدول زیر به روز می باشد

نوع کالا برند شمارنده یا کانتر سیستم شمارنده ساخت کشورقیمت به عدد(تومان)
شمارنده صاعقه گیر نواریس نواریس استرالیا دیجیتالاسترالیا تماس بگیرید
شمارنده صاعقه گیر استریکر استریکر ترکیه آنالوگ ترکیه 3/550/000
شمارنده صاعقه گیر آرمور آرمور هند دیجیتال هند 7/300/000
شمارنده صاعقه گیر الیپس الیپس فرانسه آنالوگ فرانسه 18/900/000
شمارنده صاعقه گیر لیوا لیوا ترکیه آنالوگ ترکیه 8/800/000

شمارنده صاعقه گیر نواریس

شمارنده صاعقه گیر نواریس ساخت کشور استرالیا است که به صورت دیحیتال می باشد . این کانتر صاعقه گیر را باید به هادی نزولی یا همان تسمه مسی متصل نمود که در زمان برخورد صاعقه تعداد و دفعات برخورد صاعقه را نشان میدهد . از جمله مارک های کانتر صاعقه گیر میتوان به نواریس استرالیا و استریکر ترکیه و الیپس فرانسه و آمور هند و لیوا ترکیه اشاره کرد . که معمولا پرفروش ترین کانتر صاعقه گیر استریکر ترکیه (آنالوگ) و نواریس استرالیا (دیجیتال) می باشد .

شمارنده صاعقه گیر

شمارنده صاعقه گیر نواریس

کانتر صاعقه گیر استریکر ترکیه

کانتر صاعقه گیر استریکر محصول کشور ترکیه می باشد که به صورت آنالوگ است و قیمت مناسبی دارند . شمارنده صاعقه گیر نشان دهنده تعداد اصابت صاعقه با صاعقه گیر می باشد که از بهترین نوع کانتر صاعقه گیر میتوان به نواریس استرالیا اشاره کرد که دیجیتال است و قیمت تقریبا مناسبی هم دارد . از تجهیزات دیگر صاعقه گیر میتوان به پایه نیم متری و کلمپ اتصال هادی نزولی به صاعقه گیر نام برد .  و صاعقه گیر الکترونیکی را باید بر بالای یک دکل ۵ متری نصب کرد که بهترین شکل عملکرد خود در جذب صاعقه برسد .

کانتر صاعقه گیر

کانتر صاعقه گیر

صاعقه گیر الکترونیکی لیوا

صاعقه گیر الکترونیکی لیوا ترکیه دارای بدنه استنلس استیل و بسیار با کیفیت می باشد . این صاعقه گیر در مدل صاعقه گیر لیوا ۰۴۰ و صاعقه گیر لیوا ۰۷۰ و مدل ۱۲۵ موجود می باشد و از شعاع حفاظتی ۴۳ متر شروع و به ۱۳۰ متر ختم میشود . شمارنده صاعقه گیر یا کانتر صاعقه گیر مارک لیوا ترکیه هم از مدل های دیگر کانتر صاعقه گیر می باشد . فروشگاه خانه مس ایران نماینده رسمی فروش شمارنده صاعقه گیر دیجیتال و آنالوگ مارک NOVARIS استرالیا و STRIKER ترکیه در لاله زار می باشد .

کانتر استریکر ترکیه

کانتر استریکر ترکیه

شمارنده صاعقه گیر دیجیتال آرمور هند

یکی از برند های کانتر دیجیتال صاعقه گیر آرمور هند است که دارای یک صفحه نمایش است . همچنین شما میتوانید با اتصال یک عدد باطری به این شمارنده صاعقه گیر آن را فعال کنید . این کانتر صاعقه گیر فقط تعداد برخورد صاعقه با صاعقه گیر رو ثبت میکند . تاریخ و یا ساعت برخورد صاعقه با کانتر صاعقه گیر آرمور هند ثبت نمیشود و فقط تعداد دفعات اصابت صاعقه شمارش میشود .

شمارنده دیجیتال آرمور هند

شمارنده دیجیتال آرمور هند

 

بالا google4bda40b2c6318b5b