جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

صاعقه گیر تندر

قیمت صاعقه گیر تندر THUNDER در جدول زیر به روز می باشد .

نام کالانوع صاعقه گیر حداکثر شعاع حفاظتی ساخت کشور قیمت به دستگاه (تومان)
صاعقه گیر تندر THUNDER 30الکترونیکی 64 متر ایران 14/500/000
صاعقه گیر تندر THUNDER 45الکترونیکی 105 متر ایران 18/500/000
صاعقه گیر تندر THUNDER 60الکترونیکی 120 متر ایران 21/800/000

صاعقه گیر تندر

صاعقه گیر تندر THUNDER از نوع الکترونیکی می باشد و صاعقه گیر تندر ساخت کشور ایران است . جنس بدنه این صاعقه گیر از استنلس استیل می باشد و در مدل های THUNDER 30 و THUNDER 45 و THUNDER 60 در بازار به فروش میرسد . خانه مس ایران نمایندگی فروش صاعقه گیر تندر در لاله زار می باشد که به مناسبترین قیمت این محصول را در بازار عرضه مینماید. مدل THUNDER 30 دارای حداکثر شعاع حفاطتی ۶۴ متر در صورت نصب بر روی دکل ۶ متری است .

صاعقه گیر تندر

صاعقه گیر تندر

صاعقه گیر کرونا CORONA

از انواع دیگر صاعقه گیرهای ایرانی میتوان به صاعقه گیر الکترونیکی کرونا CORONA اشاره کرد . که این صاعقه گیر هم از استیل ساخته شده است و از رعد و برق گیرهای خوب ایرانی به شمار می آید . برای بهتر شدن عملکرد صاعقه گیر در جذب صاعقه حتما باید صاعقه گیر الکترونیکی را در بالای دکل ۵ متری قرار دهیم . قیمت صاعقه گیر الکترونیکی تندر THUNDER و کرونا بسیار مناسب بوده و از صاعقه گیرهای الکترونیکی بسیار پر فروش در بازار می باشند .

صاعقه گیر الکترونیکی کرونا

صاعقه گیر الکترونیکی کرونا

شمارنده صاعقه گیر

شمارنده صاعقه گیر یا کانتر صاعقه گیر برای نشان دادن تعداد دفعات برخورد صاعقه با صاعقه گیر مورد استفاده قرار میگیرد . از برندهای پر فروش کانتر صاعقه گیر میتوان به شمارنده صاعقه گیر استریکر ترکیه اشاره کرد که به صورت آنالوگ می باشد . همچنین شمارنده دیجیتال نواریس که ساخت کشور استرالیا می باشد از برندهای دیگر این محصول می باشد . قیمت شمارنده صاعقه گیر استریکر ترکیه و نواریس استرالیا و آرمور هند و لیوا ترکیه در سایت خانه مس ایران به روز می باشد .

شمارنده صاعقه گیر

شمارنده صاعقه گیر

 

بالا google4bda40b2c6318b5b