جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

صاعقه گیر الیپس

قیمت صاعقه گیر الیپس ELLIPS در جدول زیر به روز می باشد .

نام کالا نوع صاعقه گیر ساخت کشور حداکثر شعاع حفاطتی قیمت به دستگاه (تومان)
صاعقه گیر الیپس مدل 1.0الکترونیکی - خازنی فرانسه ELLIPS64 متر 44/100/000
صاعقه گیر الیپس مدل 1.2الکترونیکی - خازنی فرانسه ELLIPS 79 متر 46/280/000
صاعقه گیر الیپس مدل 1.3الکترونیکی - خازنی فرانسه ELLIPS 105 متر 48/450/000
صاعقه گیر الیپس مدل 1.4الکترونیکی - خازنی فرانسه ELLIPS 120 متر تماس بگیرید

صاعقه گیر الیپس ELLIPS

صاعقه گیر الیپس ELLIPS فرانسه از بدنه آلومینیومی تشکیل شده است و در مدلهای ۱٫۰ و ۱٫۲ و ۱٫۳ و ۱٫۴ در بازار موجود می باشد . این رعد و برق گیر دارای یک پایه نیم متری آلومینیومی می باشد که به خود صاعقه گیر متصل میشود . و همچنین برای بهتر شدن عملکرد صاعقه گیر الکترونیکی الیپس ELLIPS  آن را در بالای دکل ۵ متری گالوانیزه قرار میدهند . مدل ۱٫۰ این محصول دارای نهایت شعاع حفاظتی ۶۴ متر می باشد و قیمت به روز این رعد و برق گیر را میتوانید در جدول بالای صفحه مشاهده نمایید .

صاعقه گیر الیپس

صاعقه گیر الیپس

صاعقه گیر لیوا LIVA ترکیه

صاعقه گیر لیوا LIVA ترکیه مدلی دیگر از صاعقه گیرهای الکترونیکی خازنی است که ساخت کشور ترکیه می باشد . و قیمت بسیار مناسبتری نسبت به صاعقه گبر الکترونیکی الیپس ELLIPS دارد . صاعقه گیر لیوا دارای بدنه تمام استیل و در مدل های لیوا ۰۴۰ با شعاع حفاظتی ۶۱ متر و صاعقه گیر لیوا مدل ۰۷۰ با شعاع حفاطتی ۷۲ متر موجود است . این رعد و برق گیرها دارای پایه نیم متری گالوانیزه می باشند . خانه مس ایران نمایندگی فروش رعد و برق گیر لیوا LIVA ترکیه در لاله زار می باشد .

صاعقه گیر لیوا

صاعقه گیر لیوا

پایه نیم متری صاعقه گیر

پایه نیم متری صاعقه گیر دارای طول ۵۰ سانتی متر می باشد که از جنس آلومینیوم و یا گالوانیزه ساخته شده است . این پایه صاعقه گیر باید حتما به صورت رزوه دار باشد که صاعقه گیر به راحتی بر روی آن نصب شود . و از دیگر متعلقات صاعقه گیرهای الکترونیکی میتوان به دکل ۵ متری تلسکوپی و کلمپ های اتصال صاعقه گیر به دکل و شمارنده صاعقه گیر اشاره کرد . و از پر فروش ترین صاعقه گیر های الکترونیکی میتوان به الیپس ELLIPS فرانسه و لیوا LIVA ترکیه اشاره کرد .

پابه نیم متری صاعقه گیر

پایه نیم متری صاعقه گیر

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b