جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

جدول قیمت صاعقه گیر میله ای (میله صاعقه گیر)

قیمت میله صاعقه گیر در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا جنس صاعقه گیر متعلقات صاعقه گیر قیمت به عدد (تومان)
صاعقه گیر قطر 16 1/5متری تمام مسشاخک سه تایی و پایه برنجی 3/600/000
صاعقه گیر قطر 16 1/5متری تمام استیل شاخک سه تایی و پایه برنجی 2/500/000
صاعقه گیر قطر 20 1/5متری تمام مس شاخک سه تایی و پایه برنجی 4/600/000
صاعقه گیر قطر 20 1/5متری تمام استیل شاخک سه تایی و پایه برنجی 2/800/000

میله صاعقه گیر

میله صاعقه گیر در بام ساختمان های بلند مرتبه نصب میکنند که طول این میله ها ۱/۵ متر و ۳ متر می باشد . جنس این محصول از استیل ۳۰۴ یا تمام مس می باشد که دارای ضخامت میله صاعقه گیر ۱۶ میلیمتر و ۲۰ میلیمتر است . صاعقه گیر استیل سایز و نمره ۱۶ ۱/۵ متری و صاعقه گیر تمام مسی سایز ۲۰ ۳ متری به مناسبترین قیمت عرضه میگردد . این صاعقه گیرها دارای یک عدد پایه برنجی می باشد که هادی نزولی یا سیم مسی به پایه صاعقه گیر متصل میشود . طول این نوع صاعقه گیر در دو مدل ۱/۵ متری و ۳ متری موجود می باشد .

میله صاعقه گیر

میله صاعقه گیر

صاعقه گیر میله ای سایز ۱۶ ۱/۵ متری

صاعقه گیر میله ای دارای سه عدد شاخک کوچک می باشد که در بالای راد صاعقه گیر نصب میشود . تسمه مسی را به وسیله کلمپ یو به بدنه صاعقه گیر متصل میکنند و از پشت بام این هادی نزولی را به چاه ارت ساختمان متصل میکنند . که در مواقعی که صاعقه با این صاعقه گیر فرانکلین برخورد کرد ولتاژ برق صاعقه در چاه ارت ساختمان تخلیه شود . انتهای راد صاعقه گیر معمولا باید به صورت رزوه شده باشد که به پایه صاعقه گیر پیچ شود و پایه صاعقه گیر به وسیله فونداسیون بتنی به زمین محکم شود .

صاعقه گیر

صاعقه گیر

صاعقه گیر الکترونیکی لیوا

صاعقه گیر الکترونیکی لیوا محصول کشور ترکیه می باشد که قیمت بسیار مناسبی نسبت به برندهای دیگر دارد . قیمت صاعقه گیر لیوا مدل ۰۴۰ و ۰۷۰ و ۱۲۵ در سایت خانه مس ایران به روز می باشد و میتوانید مشاهده کنید . همچنین صاعقه گیر الکترونیکی مارک الیپس فرانسه در این فروشگاه با قیمت بسیار مناسب عرضه میگردد . صاعقه گیر لیوا مدل ۰۷۰ با شعاع حفاظتی ۶۴ متر جز پر فروش ترین مدل این محصول می باشد و بدنه استنلس استیل است . این فروشگاه نمایندگی فروش صاعقه گیر لیوا ترکیه در لاله زار می باشد .

راد صاعقه گیر

راد صاعقه گیر

 

بالا google4bda40b2c6318b5b