جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

اسپارک گپ

قیمت اسپارک گپ در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا برند و مدل اسپارک گپ حداکثر شدت جریان قابل تحمل قیمت به عدد (تومان)
اسپارک گپ OBO مدل 480 OBO مدل 480100 کیلو آمپر تماس بگیرد
اسپارک گپ OBO مدل 481OBO مدل 481100 کیلو آمپر تماس بگیرید
اسپارک گپ OBO مدل 482OBO مدل 482100 کیلو آمپر تماس بگیرید
اسپارک گپ OBO مدل FSV20OBO مدل FSV20100 کیلو آمپر تماس بگیرید

اسپارک گپ OBO مدل ۴۸۰ ضد انفجار

اسپارک گپ OBO ضد انفجار مدل ۴۸۰ از دو الکترود فلزی ساخته شده که با فاصله استانداردی نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند . این فاصله را با هوا یا گاز مخصوصی پر میکنند و اسپارک گپ ها در حالت عادی قطع می باشند . و به محض برخورد صاعقه دو سیستم صاعقه گیر و سیستم ارت را در یک آن به هم مرتبط میکند .و جریان ناشی از برخورد صاعقه در زمین تخلیه میشود و هیچ آسیبی به تجهیزات الکتریکی نمی رسد . قیمت اسپارک گپ OBO مدل ۴۸۱ در جدول بالای صفحه به روز میباشد .

اسپارک گپ OBO

اسپارک گپ OBO

جرقه گیر OBO مدل ۴۸۱

جرقه گیر OBO نام دیگر این محصول می باشد که از جریان ها و ولتازهای آسیب رسان و اضافی در برابر تجهیزات الکتریکی محافطت میکند . از جرقه گیر های ضد انفجار در مکان های حساس نظامی و پالایشگاه ها و جایگاه های سوخت خودرو و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . از مدل های دیگر اسپارک گپ میتوان به مدل ۴۸۲ و مدل FSV20 اشاره کرد که معمولا این دو نوع در سیستم های ارت و صاعقه گیر مورد استفاده قرار نمیگیرد.

جرقه گیر مدل FSV20

جرقه گیر مدل FSV20

سرج ارستر OBO

سرج ارستر OBO را بخواهیم به صورت ساده شرح دهیم کلیدی است که باعث کاهش اضافه ولتاژها گذرا و با هدایت این ولتاژها وجریان های اضافی به سیستم ارت یا زمین از دستگاه های الکترونیکی و الکتریکی محافظت می کند . سرج ارستر وسیله ای است که همینطور برای حفاظت تجهیرات رادیویی و مخابراتی نیز به کار می رود . و سرج ارستر OBO محصول کشور آلمان می باشد که از نظر کیفیت و ضمانت بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

سرج ارستر

سرج ارستر

 

بالا google4bda40b2c6318b5b