جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت دکل صاعقه گیر

قیمت دکل صاعقه گیر و پایه صاعقه گیر در جدول زیر به روز می باشد

نوع کالاارتفاع دکل صاعقه گیر جنس فلز دکل قیمت به عدد (تومان)
دکل تلسکوپی صاعقه گیر 3 متر گالوانیزه گرم 2/800/000
دکل تلسکوپی صاعقه گیر 5 متر گالوانیزه گرم 2/800/000

دکل صاعقه گیر

دکل صاعقه گیر یا پایه صاعقه گیر دارای ارتفاع ۵ متر می باشد و جنس آن از گالوانیزه گرم است . و برای اینکه صاعقه گیر به بهترین عملکرد خود در جذب صاعقه برسد باید بر روی پایه ۵ متری نصب شود . که پایه رو باید به وسیله رولبولت یا فونداسیون بتنی به بالاترین قسمت پشت بام نصب کرد . و بعد از آن صاعقه گیر را به وسیله کلمپ های اتصال به دکل یا پایه صاعقه گیر نصب میکنند . در مرحله بعد به وسیله سیم روکش دار ارت خشک یا تسمه مسی یا هادی نزولی به چاه ارت متصل مینمایند .

دکل صاعقه گیر

دکل صاعقه گیر

پایه صاعقه گیر الکترونیکی

پایه صاعقه گیر چون در محیط بیرون قرار گرفته شده است و در معرض باران و برف می باشد . باید حتما مقاوم در برابر زنگ زدگی باشد و جنس این پایه یا دکل ها از گالوانیزه گرم می باشد . همچنین برای اینکه متوجه تعداد دفعات برخورد صاعقه با با صاعقه گیر شوند از کانتر یا شمارنده صاعقه گیر استفاده میکنند . از مارک های کانتر یا شمارنده میتوان به نواریس استرالیا یا استریکر ترکیه و یا الیپس فرانسه اشاره کرد . ساختمان بلند مرتبه حتما باید دارای سیستم صاعقه گیر باشند که از برخورد صاعقه به ساختمان جلوگیری کند .

پایه صاعقه گیر

پایه صاعقه گیر

شمارنده صاعقه گیر

شمارنده صاعقه گیر یا کانتر صاعقه گیر تعداد دفعات برخورد صاعقه با صاعقه گیر را نشان میدهد . که دارای دو نوع دیجیتال و آنالوگ می باشد و باید به هادی نزولی یا همان تسمه مسی متصل شود . و هینطور هادی نزولی از بام ساختمان به چاه ارت ارتباط پیدا میکند که در مواقعی که صاعقه با صاعقه گیر برخورد کرد . داخل چاه ارت تخلیه میشود و ازساختمان و وسایل برقی روی بام محافظت میکند . شمارنده یا کانتر صاعقه گیر نواریس استرالیا و استریکر ترکیه موجود می باشد .

صاعقه گیر میله ای

صاعقه گیر میله ای

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b