جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

میله ارت استیل

قیمت میله ارت استیل در جدول زیر به روز می باشد .

نام کالا طول میله ارت جنس میله ارت قیمت به عدد (تومان)
میله ارت استیل نمره 16 1/5 متری استنلس استیل 950/000
میله ارت استیل نمره 201/5 متری استنلس استیل 1/250/000
میله ارت گالوانیزه سایز 16 1/5 متری گالوانیزه 250/000

میله ارت استیل

میله ارت استیل در قطر و سایز ۱۶ ۱/۵ متری و ۲۰ ۱/۵ متری موجود می باشد و جنس میله ارت استیل از نوع ۳۰۴ است . که اصطلاحا به استیل ۳۰۴ که در راد استیل ارت به کار رقته است استیل نگیر میگویند . راد های استیل که در سیستم ارت مورد استفاده قرار میگیرد دارای نوک تیز می باشد که به راحتی داخل زمین فرو بروند . قیمت راد استیل نسبت به راد مسی مناسب تر می باشد . و میتوان از راد استیل نمره ۱۶ و ۲۰ به عنوان صاعقه گیر در بالای ساختمان نیز استفاده کرد .

میله ارت استیل

میله ارت استیل

میله ارت گالوانیزه

میله ارت گالوانیزه دارای ضخامت پوشش گالوانیزه گرم حدود ۵۰ میکرون می باشد . این نوع میله ارت که در سیستم ارت کاربرد دارد دارای طول ۱۵۰ سانتی متری است و نوک راد هم تیز می باشد  . قیمت میله ارت گالوانیزه بسیار مناسب می باشد و در برابر زنگ زدگی مقاومت بسیار زیادی از خود نشان میدهند . جدیدا برای کم کردن هزینه ها در سیستم ارت از راد گالوانیزه استفاده میکنند. خانه مس ایران نمایندگی فروش میله ارت استیل و گالوانیزه در لاله زار می باشد .

میله ارت گالوانیزه

میله ارت گالوانیزه

راد ارت استیل

راد ارت استیل نسبت به راد تمام مسی که در سیستم ارت کاربرد دارد بسیار بهتر عمل میکند . چون راد استیل به هیچ عنوان سولفاته و زنگ زدگی برایش پیش نمی آید ولی راد تمام مسی بعد ار مدتی سولفاته میکند . و بعد از سولفاته شدن مس یا رسانایی اش کاملا از بین میرود و یا خیلی کم میشود . در صورتی که راد استیل ارت به هیچ عنوان در زمین سولفاته نمیکند .

راد استیل

راد استیل

 

 

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b