جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت میله ارت

میله ارت نوعی الکترود کوبشی زمین است که در اندازه ۱۵۰ سانتی متری و با قطر ۱۴ و ۱۶ میلیمتر تولید میشود . ضخامت روکش مس این نوع میله حدود ۳۰ تا ۴۰ میکرون می باشد که به وسیله روش آبکاری مس (الکترولیز ) به مغزی فولاد انجین شده است .

نام کالا طول میله جنس میله نوع پوششقیمت به عدد (تومان)
میله ارت روکش مس 14 1/5 متر مغز فولاد روکش مس کاپر شیلد (ورق مسی)85/000
میله ارت روکش مس 16 1/5 متر مغز فولاد روکش مسکاپر شیلد (ورق مسی)95/000
میله ارت روکش مس 16 3 متر مغز فولاد روکش مسکاپر شیلد (ورق مسی)230/000
میله ارت روکش مس 20 1/5 متر مغز فولاد روکش مس کاپر شیلد (ورق مسی)205/000
میله ارت روکش مس 20 3 متر مغز فولاد روکش مس کاپر شیلد (ورق مسی)410/000
میله ارت استیل قطر 16 1/5 متر تمام استیل استیل 304 790/000
میله ارت استیل قطر 20 1/5 متر تمام استیل استیل 304990/000

میله ارت

میله ارت روکش مسی در انواع و سایزهای مختلف در این فروشگاه به پایین ترین قیمت به فروش میرسد . که در نمره و سایزهای مختلف وجود دارد. از قبیل : میله سایز ۱۴ ۱/۵ متری – میله روکش مسی نمره ۱۶ ۱/۵ متری – قیمت میله قطر ۲۰ ۱/۵ متری. میله روکش مسی سایز ۱۶ ۳ متری – میله روکش مسی قطر ۲۰ ۳ متری . میله مسی نمره ۱۴ ۳ متری – و برای مشاهده قیمت میله روکش مسی به جدول بالای صفحه مراجعه کنید . میله استیل سایز ۱۶ و ۲۰ ۱/۵ متری در این فروشگاه موجود می باشد .

میله ارت

میله ارت

میله تمام مسی ارت

میله تمام مسی با خلوص مس ۹۹/۹ درصد می باشد . این میله ها در سایزها و قطر مختلف موجود می باشد . که اولین سایز آن میله ۱۴ ۱/۵ متری می باشد . سایز بعدی میله تمام مسی ۱۶ ۱/۵ متری می باشد . و همچنین میله تمام مسی در سایزهای ۲۰ ۱/۵ متری نیز موجود می باشد . میله تمام مسی در سایز ۲۰ ۳ متری وجود دارد . این میله ها محصولات شرکت مسبار کاوه است. میله های تمام سی معمولا به عنوان صاعقه گیر در بلندترین نقطه ساختمان نصب میشوند. و به عنوان صاعقه گیر از این میله های تمام مسی با آبکاری کروم و نیکل در برجها و ساختمان های بلند استفاده میشود .

میله تمام مسی قطر 16

میله تمام مسی قطر ۱۶

میله ارت کاپر باند قطر ۱۶

میله ارت کاپر باند در قطر ۱۶ ۱/۵ متری و میله کاپرباند قطر ۱۴ ۱/۵ متری در این فروشگاه عرضه میگردد . و همچنین راد کاپرباند ۲۰ ۱/۵ متری و ۱۶ ۳ متری و میله روکش مسی سایز ۲۰ ۳ متری نیز موجود می باشد . و میتوان این رادها رو به وسیله پتک یا چکش و یا چکش برقی داخل زمین فرو برد و به وسیله کلمپ میله سیم را به آنها اتصال داد . فروشگاه خانه مس ایران نماینده فروش میله ارت روکش مسی در لاله زار می باشد .

صاعقه گیر تمام مسی

صاعقه گیر تمام مسی

 

 

 

  • میله ارت روکش مسی قطر 16 1/5 متری و میله ارت سایز 14 کاپرباند که ازتون خریدیم خیلی کیفیتش خوب بود
    باروتیان
  • قیمت میله ارت اتمایز و میله ارت کاپر باند قطر 16 و 14 1/5 متری که تو ساییتون هست بسیار مناسب هستش کمال تشکر را دارم
    فرشاد پناهنده
  • سلام من به جای صفحه ارت مسی از 10 عدد میله ارت روکش مسی استفاده کردم و خوب هم جواب داد به نظر من هم میله ارت کاپرباند از صفحه ارت بهتره
    موحد
بالا google4bda40b2c6318b5b