جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت کلمپ سیم به استراکچر

قیمت کلمپ سیم به استراکچر (کلمپ سیم به ستون) در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا جنس کلمپشکل کلمپ قیمت به عدد (تومان)
کلمپ سیم به استراکچر(سیم به ستون)فولاد( آهنی )استوانه ای 35/000
ارت باس استوانه ای فولاد آبکاری مس استوانه ای40/000

کلمپ سیم به استراکچر

کلمپ سیم به استراکچر یکی از کلمپ های سیستم ارت می باشد که به وسیله آن سیم مسی را به ستون فلزی نصب میکنند . این کلمپ های ارت را هم به نام کلمپ سیم به ستون و ارت باس و استوانه فلزی ارت هم میشناسند . در ابتدا باید سر سیم مسی ارت را کابلشو بزنیم و به وسیله پیچ بر روی این کلمپ ارت متصل کنیم . در نهایت استوانه فلزی ارت به وسیله دستگاه جوش آهن به ستون فلزی ساختمان متصل میشود و سیم مسی به استراکچر یا ستون ساختمان وصل میشود .

کلمپ سیم به استراکچر

کلمپ سیم به استراکچر

کلمپ سیم به ستون (استوانه فلزی ارت)

کلمپ سیم به ستون یا استوانه فلزی ارت برای سیستم همبندی در ساختمان استفاده میشود . برای اینکه بتوانند تمام ستون ها و فونداسیون را به سیستم ارت متصل کنند از کلمپ سیم به استراکچر یا ارت باس استفاده میکنند . در وسط استوانه فلزی ارت یا کلمپ ارت یک عدد پیچ نمره ۱۰ یا ۸ میلیمتر وجود دارد که سر سیم های ارت که کابلشو زده شده به این پیچ وصل شود . قیمت کلمپ سیم به ستون یا ارت باس یا استوانه ارت در سایت خانه مس ایران کاملا به روز می باشد .

کلمپ سیم به ستون

کلمپ سیم به ستون

ارت باس

ارت باس یا ترمینال ارت مسی برای انشعاب گرفتن از سیستم ارتینگ به تعداد مورد نیاز استقاده میشود . ترمینال ارت شامل یک عدد باسبار مسی سوراخ دار و دو عدد مقره و یک پایه فلزی تشکیل شده است . اندازه و طول باسبار مسی در ترمینال ارت میتواند متغیر باشد و برحسب نیاز طراحی و ساخته شود که مقرون به صرفه باشد . بست سیم مسی به استراکچر و بست سیم ارت به ستون فلزی ساختمان میتواند از جنس آهن آبکاری مس یا برنج آبکاری مس باشد . این فروشگاه نمایندگی فروش کلمپ ارت مسی در لاله زار جنوبی می باشد .

باسبار مسی (ترمینال ارت)

باسبار مسی (ترمینال ارت)

 

بالا google4bda40b2c6318b5b