جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت مایع کاهنده مقاومت زمین (ارت یار)

(شکل مایع کاهنده مقاومت زمین یا ارت یار را در پایین صفحه مشاهده کنید)

نام کالا نام شرکت تولید کننده حجم گالن به لیترقیمت به عدد (تومان)
ژل کاهنده مقاومت زمین ایمن صاعقه آسیا10 لیتر250/000
مایع کاهنده (ارت یار)
ایمن صاعقه آسیا4 لیتر 145/000

مایع کاهنده مقاومت زمین

فروشگاه خانه مس ایران نماینده فروش ارت یار – ژل کاهنده مقاومت زمین و مایع کاهش دهنده اهم زمین می باشد. قیمت تمامی این محصولات رو میتوانید در جدول بالای صفحه مشاهده نمایید . محلول کاهش اهم زمین یا ارت یار دارای گالن ۱۰لیتری و ۴ لیتری موجود است .این فروشگاه نماینده فروش مایع کاهنده چاه ارت در لاله زار می باشد. این محصول رو در مواقعی که مقاومت چاه ارت بالا رفته از آن استفاده میکنند که برای کم کردن اهم چاه ارت موثر می باشد .

مایع کاهنده

مایع کاهنده مقاومت زمین

ارت یار

ارت یار نام دیگر مایع کاهش دهنده اهم زمین می باشد که برای احیا مقاومت چاه ارت به کار میرود . بهترین و با کیفیت ترین مارک این کالا در بازار برای شرکت ایمن صاعقه آسیا می باشد . این محصول دارای خاصیت پاک کنندگی سولفات هایی روی صفحه ارت مسی یا الکترود مسی می باشد . این محصول معمولا در چاه های ارت قدیمی برای احیای سیستم ارتینگ استفاده میشود .و همچنین در مواقعی که اهم یا مقاومت چاه ارت در زمان اجرای چاه بالا می باشد . شما میتوانید در فاصله ۳ تا ۴ متری از چاه ارت قبلی چاه دیگری حفر کنید . و با اتصال سیمهای ارت دو حلقه چاه مقاومت رو به شدت کاهش دهید .

ارت یار

ارت یار

ژل کاهنده چاه ارت

ژل کاهش دهنده اهم چاه ارت در گالن های ۱۰ لیتری موجود می باشد . این ژل کاهنده مقاومت زمین را در هنگام اجرای چاه ارت مورد استفاده قرار میدهند . باید این ژل با ملات آب و بنتونیت سوپر نانو اکتیو یا مواد کاهنده مقاومت زمین به خوبی ترکیب شود .و به دور صفحه ارت مسی یا الکترود میله ای ارت ریخته شود و در نهایت باقی مانده عمق چاه ارت را با خاک رس پر کنید. مایع کاهنده مقاومت زمین یا کاهنده چاه ارت فقط برای احیای چاههای ارت قدیمی مورد استفاده قرار میگیرد .

ژل کاهنده مقاومت زمین

ژل کاهنده مقاومت زمین

بالا google4bda40b2c6318b5b