جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت بنتونیت چاه ارت و مواد کاهنده اهم

قیمت بنتونیت چاه ارت و مواد کاهنده اهم زمین در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا وزن هر کیسه استاندارد مواد و تاییدیه قیمت به کیسه (تومان)
بنتونیت میکرونیزه 30 کیلوگرم جاذب رطوبت 12/000
بنتونیت اکتیودار درجه 230 کیلوگرم جاذب رطوبت 13/000
بنتونیت اکتیودار درجه 130 کیلوگرم قدرت جذب رطوبت بالا 15/000
بنتونیت سوپر اکتیو کاهنده 25 کیلوگرم جاذب رطوبت و کاهنده اهم 28/000
نانو کاهنده SNAD (صادراتی)18 کیلوگرم دارای استاندارد IEC625617 و گواهی تست از دانشگاه تهران 31500
ذغال پودری چاه ارت 30 کیلوگرم --------45/000
نمک سدیم چاه ارت 40 کیلوگرم --------25/000

بنتونیت چاه ارت

بنتونیت چاه ارت و مواد سوپر نانو اکتیو کاهنده دارای خاصیت جذب بالای آب می باشد . این مواد را دور صفحه مسی میریزند . البته این مواد را با آب باید ترکیب کرده وبه صورت ملات در می آورند . بعد از اینکه این مواد با آب به خوبی ترکیب شد . آن را دور الکترود ارت یا صفحه مسی میریزیم تا وقتی که کاملا صفحه مسی داخل بنتونیت محو شود و بعد از آن بقیه چاه را با خاک رس پر میکنیم . مواد کاهنده سوپر نانو اکتیو کاهنده یا SNAD دارای گواهی تست از دانشگاه تهران می باشد.

بنتونیت اکتیودار و مواد کاهنده اهم

بنتونیت چاه ارت

 

مواد کاهنده مقاومت زمین مارک MLO1

مواد کاهنده مقاومت زمین مارک MLO1 دارای گواهی تست از دانشگاه تهران می باشد . این بنتونیت دارای ویژگی های بسیار بالا می باشد . یکی از مزایای این مواد خاصیت جذب بسیار بالای آب می باشد . به طوری که وقتی با آب ترکیبش کنیم حجم آن ۲ برابر میشود . از مزایای دیگر این بنتونیت کم کردن اهم چاه ارت به زیر ۲ اهم می باشد.همچنین این مواد جز لیست نظام مهندسی استان تهران قرار دارد.همچنین از مارک های بنتونیت چاه ارت میتوان به بنتونیت مارک آکان و بنتونیت مارک لوم LOM اشاره کرد .

مواد کاهنده MLO1

مواد کاهنده MLO1

بنتونیت اکتیودار 

بنتونیت چاه ارت مارک آکان TK1 و بنتونیت مارک LOM و بنتونیت CEM و مواد کاهنده مقاومت زمین GIM . این بنتونیت یا مواد کاهنده ها در وندور لیست سازمان نظام مهندسی استان تهران می باشد و دارای استاندارد IEC62561-7  می باشد . بنتونیت مارک MLO1 و مواد نانو اکتیو کاهنده مارک SNAD هم در وندور لیست نظام مهندسی استان تهران می باشد .بنتونیت سوپر اکتیو کاهنده موادی است که دارای جذب بالای آب می باشد و وزن هرکیسه آن ۲۵ کیلوگرم است . ولی مواد سوپر نانو اکتیو کاهنده وزن هر کیسه آن ۱۹ کیلوگرم می باشد و دارای جذب رطوبت بسیار بالایی نسبت به مواد مشابه خود می باشد . قیمت بنتونیت اکتیودار در سایت خانه مس ایران به روز می باشد .

بنتونیت آکان

بنتونیت آکان

 

 • بنتونیت چاه ارت مارک SNAD یا نانو کاهنده رطوبت گیر بسیار خوبی است و پس از اینکه با آب ترکیب شود حجمش افزایش می یابد.
  دیدگاه ها
 • قیمت بنتونیت چاه ارت مارک LOM یه مقدار بالا هست پیشنهاد میکنم از بنتونیت چاه ارت مارک SNAD استفاده کنید کیفیتش عالی است
  دیدگاه ها
 • قیمت بنتونیت چاه ارت MLO1 تقریبا مناسبه و این بنتونیت جز لیست نظام مهندسی استان تهران هستش و کیفیتش هم خوبه
  دیدگاه ها
 • من برای اجرای چاه ارت برای منزل مسکونی ام از بنتونیت چاه ارت مارک نانو کاهنده یا SNAD استفاده کردم و اهم چاه ارتم هم خیلی پایین در اومد
  دیدگاه ها
بالا google4bda40b2c6318b5b