جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت بنتونیت چاه ارت و مواد کاهنده اهم

قیمت بنتونیت چاه ارت و مواد کاهنده اهم زمین در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا وزن هر کیسه استاندارد مواد و تاییدیه قیمت به کیسه (تومان)
بنتونیت میکرونیزه 28 کیلوگرم جاذب رطوبت 65/000
بنتونیت اکتیودار 28 کیلوگرم قدرت جذب رطوبت بالا 70/000
بنتونیت سوپر اکتیو کاهنده 22 کیلوگرم جاذب رطوبت و کاهنده اهم 90/000
نانو کاهنده SNAD (صادراتی)18 کیلوگرم دارای گزارش تست از دانشگاه تهران 120/000
مواد کاهنده MLO1 20 کیلوگرم عضو لیست نظام مهندسی تهران 185/000
نمک سدیم چاه ارت 30 کیلوگرم --------80/000
ذغال پودری چاه ارت 20 کیلوگرم -------290/000
خاک رس 20 کیلوگرم -------75/000

بنتونیت چاه ارت

بنتونیت چاه ارت و مواد سوپر نانو اکتیو کاهنده دارای خاصیت جذب بالای آب می باشد . این مواد را دور صفحه مسی میریزند . البته این مواد را با آب باید ترکیب کرده وبه صورت ملات در می آورند . بعد از اینکه این مواد با آب به خوبی ترکیب شد . آن را دور الکترود ارت یا صفحه مسی میریزیم تا وقتی که کاملا صفحه مسی داخل بنتونیت محو شود و بعد از آن بقیه چاه را با خاک رس پر میکنیم . مواد کاهنده سوپر نانو اکتیو کاهنده یا SNAD دارای گواهی تست از دانشگاه تهران می باشد.

بنتونیت چاه ارت

بنتونیت چاه ارت

 

مواد کاهنده مقاومت زمین مارک MLO1

مواد کاهنده مقاومت زمین مارک MLO1 دارای گواهی تست از دانشگاه تهران می باشد . این بنتونیت دارای ویژگی های بسیار بالا می باشد . یکی از مزایای این مواد خاصیت جذب بسیار بالای آب می باشد . به طوری که وقتی با آب ترکیبش کنیم حجم آن ۲ برابر میشود . از مزایای دیگر این بنتونیت کم کردن اهم چاه ارت به زیر ۲ اهم می باشد.همچنین این مواد جز لیست نظام مهندسی استان تهران قرار دارد.همچنین از مارک های بنتونیت چاه ارت میتوان به بنتونیت مارک آکان و بنتونیت مارک لوم LOM اشاره کرد .

مواد کاهنده MLO1

مواد کاهنده MLO1

بنتونیت اکتیودار 

بنتونیت چاه ارت مارک آکان TK1 و بنتونیت مارک LOM و بنتونیت CEM و مواد کاهنده مقاومت زمین GIM . این بنتونیت یا مواد کاهنده ها در وندور لیست سازمان نظام مهندسی استان تهران می باشد و دارای استاندارد IEC62561-7  می باشد . بنتونیت مارک MLO1 و مواد نانو اکتیو کاهنده مارک SNAD هم در وندور لیست نظام مهندسی استان تهران می باشد .بنتونیت سوپر اکتیو کاهنده موادی است که دارای جذب بالای آب می باشد و وزن هرکیسه آن ۲۵ کیلوگرم است . ولی مواد سوپر نانو اکتیو کاهنده وزن هر کیسه آن ۱۹ کیلوگرم می باشد و دارای جذب رطوبت بسیار بالایی نسبت به مواد مشابه خود می باشد . قیمت بنتونیت اکتیودار در سایت خانه مس ایران به روز می باشد .

بنتونیت آکان

بنتونیت آکان

بنتونیت ارت

بنتونیت ارت ریز دانه هایی هست که به دو دسته سدیمی و کلسیمی تقسیم میشوند . ابن نوع ماده معدنی دارای مش بندی های مختلفی است که معمولا از مش ۳۲۵ برای چاه ارت استفاده میشود . ذات بنتونیت چاه ارت جذب آب و رطوبت می باشد . معمولا برای کاهش مقاومت الکتریکی زمین حتما باید بنتونیت رو در اطراف صفحه مسی بریزیم . تا همیشه خاک اطراف صفحه مسی خیس باقی بماند تا به طور مداوم اهم چاه ارت در کمترین حد خود باقی بماند . معمولا از بنونیت با دانه بندی های بسیار ریز در صنعت حفاری نیز استفاده میشود .

 

بنتونیت ارت

بنتونیت ارت

 

 

 • بنتونیت چاه ارت مارک SNAD یا نانو کاهنده رطوبت گیر بسیار خوبی است و پس از اینکه با آب ترکیب شود حجمش افزایش می یابد.
  دیدگاه ها
 • قیمت بنتونیت چاه ارت مارک LOM یه مقدار بالا هست پیشنهاد میکنم از بنتونیت چاه ارت مارک SNAD استفاده کنید کیفیتش عالی است
  دیدگاه ها
 • قیمت بنتونیت چاه ارت MLO1 تقریبا مناسبه و این بنتونیت جز لیست نظام مهندسی استان تهران هستش و کیفیتش هم خوبه
  دیدگاه ها
 • من برای اجرای چاه ارت برای منزل مسکونی ام از بنتونیت چاه ارت مارک نانو کاهنده یا SNAD استفاده کردم و اهم چاه ارتم هم خیلی پایین در اومد
  دیدگاه ها
بالا google4bda40b2c6318b5b