جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

صفحه ارت گالوانیزه

قیمت صفحه ارت گالوانیزه در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا ضخامت صفحه ارت نوع پوشش قیمت به عدد (تومان)
صفحه ارت گالوانیزه 50*505 میلیمتر گالوانیزه گرم 1/250/000
صفحه ارت گالوانیزه 50*50 3 میلیمتر گالوانیزه گرم 1/150/000
صفحه گالوانیزه 50*50 با تسمه 5 میلیمتر گالوانیزه گرم 2/100/000

صفحه ارت گالوانیزه

صفحه ارت گالوانیزه چاه ارت بسیار مقرون به صرفه تر از صفحه های مسی چاه ارت می باشد . نوع آبکاری این صفحه های ارت از نوع آبکاری گرم می باشد . که مقاومت بسیار زیادی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و میتوانند مدت بسیار زیادی در خاک سالم باقی بماند . صفحه ارت گالوانیزه چاه ارت دارای ضخامت ۳ تا ۴ میلیمتر می باشد . به دلیل افزایش قیمت مس در جهان ، قیمت صفحه های گالوانیزه بسیار پایین تر می باشد . از سایز این صفحه ها میتوان به سایز ۵۰*۵۰ اشاره کرد .

صفحه ارت گالوانیزه

صفحه ارت گالوانیزه

صفحه گالوانیزه چاه ارت

صفحه های گالوانیزه سیستم ارتینگ جدیدا به دلیل جوابدهی خوب و مقاومت بسیار زیاد در برابر خوردگی در بازار پر فروش و رایج شده است . البته صفحه های مسی سیستم ارتینگ نیز از نظر کارایی و جوابدهی بسیار خوب هستند . ولی به دلیل افزایش قیمت جهانی مس به شدت گران شده اند. و از تفاوت های دیگر صفحه های مسی میتوان به هدایت الکتریکی بسیار بالا آن اشاره کرد . از ایرادات صفحه های مسی میتوان به سولفاته شدن این نوع الکترودهای مسی پس از مدت طولانی در خاک نام برد .

صفحه گالوانیزه

صفحه گالوانیزه

صفحه ارت مسی و روکش مسی

صفحه ارت مسی یا صفحه ارت روکش مسی از نوع دیگر الکترودهای ارت می باشند . صفحه ارت روکش مسی دارای مغزی فولاد و سطح صفحه به روش آبکاری پوشش مس داده شده است . و از نوع دیگر صفحه های ارت ارزان قیمت در بازار به شمار میرود . ضخامت صفحه ارت مسی یا صفحه ارت روکش مسی سه میلیمتر و پنچ میلیمتر می باشد . خانه مس ایران نمایندگی فروش صفحه ارت مسی مارک باهنر و روکش مسی در لاله زار می باشد .

الکترود گالوانیزه

الکترود گالوانیزه

 

بالا google4bda40b2c6318b5b