جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

راند وایر

قیمت راند وایر یا مفتول گالوانیزه و آلومینیوم در جدول زیر به روز می باشد .

نام کالا جنس مفتول متراژ هر کلاف راند وایر قیمت به متر (تومان)
راند وایر گالوانیزه نمره 8 مفتول گالوانیزه گرم 50 متر 39/000
راند وایر گالوانیزه نمره 10 مفتول گالوانیزه گرم 50 متر 49/000
راند وایر آلومینیوم نمره 8 مفتول آلومینیوم 50 متر 75/000
راند وایر آلومینیوم نمره 10 مفتول آلومینیوم 50 متر 85/000
راند وایر استیل نمره 8مفتول استنلس استیل 50 متر 75/000
راند وایر استیل نمره 10 مفتول استنلس استیل 50 متر 85/000

راند وایر

راند وایر که در سیستم ارت و همبندی ساختمان جدیدا مورد استفاده قرار میگیرد دارای انواع مختلفی می باشد . از انواع این مفتول ارت میتوان به راند وایر گالوانیزه و آلومینیوم اشاره کرد . نوع دیگر این هادی ارت مفتول استنلس استیل می باشد که دارای قیمت بالاتری نسبت به مفتولهای گالوانیزه و آلومینیوم می باشد . مفتول گالوانیزه یا راندوایر اخیرا به جای سیم مسی ارت در سیستم همبندی مورد استفاده قرار گرفته است . به دلیل اینکه بسیار قیمت مناسبت تری نسبت به سیم ارت مسی دارد .

راند وایر گالوانیزه

راند وایر گالوانیزه

مفتول گالوانیزه

مفتول گالوانیزه و مفتول آلومینیوم معمولا در کلاف های ۲۵ الی ۳۵ متری عرضه میشود . معمولا برای اتصال مفتول ارت گالوانیزه به میلگرد و میله ارت گالوانیزه از مولتی کلمپ استفاده میکنند . همچنین کلمپ گالوانیزه برای اتصال دو عدد مفتول استیل یا گالوانیزه به صورت موازی موجود می باشد . قیمت راند وایر گالوانیزه و آلومینیوم و استیل در جدول بالای صفحه به روز می باشد . ضخامت این مفتول در دو نمره و سایز ۸ میلیمتر و ۱۰ میلیمتر در لاله زار موجود می باشد .

مفتول گالوانیزه گرم

مفتول گالوانیزه گرم

مفتول استنلس استیل

مفتول استنلس استیل مقاومت بسیار زیادی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد . ولی نسبت به مفتول گالوانیزه یا راندوایر آلومینیوم قیمت بسیار بالاتری دارد . برای همین از مفتول گالوانیزه برای همبندی در سیستم ارت بسیار بیشتر استفاده میشود چون قیمت بسیار پایین تری دارد . همینطور مفتول گالوانیزه گرم در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بسیار زیادی دارد . خانه مس ایران نمایندگی فروش مفتول گالوانیزه و آلومینیوم و استیل در لاله زار می باشد .

مفتول استیل

مفتول استیل

بالا google4bda40b2c6318b5b