جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

جدول قیمت کلمپ های ارت مسی

قیمت کلمپ ارت مسی و بست مسی در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا جنس کلمپ قیمت به عدد ( تومان)
کلمپ دوپیچ نمره 16 برنج آبکاری مس 11500
کلمپ دوپیچ نمره 25 برنج آبکاری مس 12500
کلمپ دو پیچ نمره 35 برنج آبکاری مس 13000
کلمپ دو پیچ نمره 50 برنج آبکاری مس 15000
کلمپ دو پیچ نمره 70 برنج آبکاری مس 19/000
بست سیم به میلگرد تا سایز 30تا میلگرد سایز 30 رو اتصال میدهد 39500
بست سیم به میلگرد تا سایز 20تا میلگرد سایز 20 رو اتصال میدهد 21/000
کلمپ سیم به استراکچر(کلمپ سیم به ستون) فلزی 15500
کلمپ یو (سیم به میله ارت) برنج آبکاری مس 21/000
بست تسمه به دیوار برنج آبکاری مس 14/000
کانکتور نمره 16 الی 35 برنج آبکاری مس 17500
کانکتور نمره 50 برنج آبکاری مس 22500
پیچ و مهره نمره 8 آهن آبکاری مس 2500
پیچ ومهره نمره 10 آهن آبکاری مس 3000
کلمپ انگشتی میله ارت فلزی 3500
کلمپ چهارراهی تسمه برنج آبکاری مس 43000
سی کلمپ مسی تمام مسی تماس بگیرید

کلمپ چهارراهی تسمه مسی

فروشگاه خانه مس ایران نماینده فروش انواع بست های مسی ارت می باشد . کلمپ چهاراهی تسمه مسی برای اتصال چهار تسمه مسی به همدیگر مورد استفاده قرار میگیرد . بست تسمه مسی به دیوار برای فیکس کردن تسمه بر روی دیوار استفاده میشود . ارت باس یا بست سیم به ستون برای اتصال سیم مسی به اسکلت ساختمان یا ستون اصلی ساختمان استفاده میشود . کلمپ یو هم برای اتصال سیم مسی به میله ارت یا میلگرد (آرماتور) مورد استفاده قرار میگیرد .

کلمپ چهارراهی تسمه مسی

کلمپ ارت مسی چهارراهی تسمه

کلمپ یو یا بست سیم به میلگرد ( آرماتور )

بست سیم مسی به میلگرد یا کلمپ یو برای اتصال انواع سیم مسی ارت به میلگرد مورد استفاده می باشد . کانکتور مسی سیم برای اتصال دو تا سیم مسی به صورت روی هم به یکدیگر مورد استفاده می باشد . بست انگشتی میله ارت برای اتصال سیم مسی به میله ارت نمره ۱۴ و میله ارت سایز ۱۶ استفاده میشود . کلمپ ارت دو پیچ سیم مسی برای اتصال دو رشته سیم مسی به صورت موازی مورد استفاده قرار میگیرد . کلمپ سه راهی سیم مسی برای انشعاب گرفتن یک رشته سیم ارت از کمر سیم ارت دیگر مورد استفاده قرار میگیرد .

بست سیم به میلگرد

بست سیم به میلگرد

ارت باس ( کلمپ سیم به ستون )

ارت باس یا استوانه فلزی یا برای اتصال سیم ارت مسی به اسکلت ساختمان یا ستون اصلی ساختمان به کار گرفته میشود . بست تسمه مسی به دیوار سایز ۳*۳۰ و بست چهارراهی تسمه مسی از جنس فلز برنج با آبکاری مس می باشد . بست سیم به صفحه مسی برای اتصال سیم مسی به صفحه ارت مورد استفاده قرار میگیرد . این فروشگاه تمام تلاش خود را میکند به مناسبترین قیمت تمام محصولات خود را به فروش برساند . و برای اینکه شما مشتریان عزیز از قیمت محصولات ما اطلاع پیدا کنید قیمت اجناس فروشگاه رو به روز شده داخل سایت قرار دادیم . که بتوانید هر روز از قیمت ها محصولات ما مطلع شوید .

کلمپ انگشتی میه ارت

کلمپ انگشتی میله ارت

کلمپ ارت مسی

در سیستم ارتینگ و در پروژه های مربوط به سیستم ارتینگ از کلمپ های متنوعی استفاده میشود .و میتوان به عنوان مثال به کلمپ چهارراهی تسمه مسی و کلمپ سیم به میله ارت و کانکتور سیم مسی و کلمپ یو یا کلمپ سیم به میلگرد . کلمپ سه راهی سیم مسی و بست تسمه مسی به دیوار و ارت باس یا کلمپ سیم به استراکچر یا ستون را میتوان نام برد . از ویژگی های بست ها و کلمپ ها این است که سیم مسی را به الکترودهای زمین متصل مینماید و باعث اتصال محکم بین سیم و الکترود زمین میشود. و همچنین برای مطلع شدن از قیمت روز کلمپ ارت مسی میتوانید در صفحه اصلی سایت منوی قیمت روز محصولات از قیمت این محصول اطلاع کسب نمایید .

بست چهارراهی سیم

بست چهارراهی سیم

بالا google4bda40b2c6318b5b