جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت مواد کاهنده مقاومت زمین (مورد تایید نظام مهندسی)

لیست مواد کاهنده مقاومت زمین مورد تایید سازمان نظام مهندسی
نام برند وزن کیسه گزارش تست مواد از دانشگاه قیمت به کیسه (تومان)
مواد نانو کاهنده SNAD (صادراتی)18 کیلوگرم دانشگاه تهران 90/000
مواد کاهنده MLO1 20 کیلوگرم دانشکده صنعت آب و برق 110/000
مواد کاهنده LOM اسپاک 15 کیلوگرم دانشکده تربیت مدرس 640/000
مواد کاهنده CEM15 کیلوگرم مرکز پژوهش متالوژی رازی 160/000
مواد کاهنده GIM15 کیلوگرم مرکز پژوهش متالوژی رازی 450/000
مواد کاهنده TK115 کیلوگرم مرکز پژوهش متالوژی رازی 105/000

مواد کاهنده مقاومت زمین SNAD

مواد کاهنده مقاومت زمین SNAD دارای گواهی تست از دانشگاه تهران می باشد . وزن هرکیسه آن ۱۸ کیلوگرم می باشد و این مواد کاهنده دارای جذب آب بسیار بالا است. به طوری که وقتی با آب ترکیبش کنیم حجم آن سه برابر میشود. مقاومت این مواد کاهنده زیر ۲ اهم می باشد. و همچنین این بنتونیت یا مواد کاهنده دارای خاصیت چسبندگی فوق العاده به صفحه مسی می باشد. از مارک های مواد کاهنده مقاومت زمین میتوان به LOM و CEM و GIM و TK1 یا آکان و MLO1 و SNAD  یا سوپر نانو اکتیو کاهنده اشاره کرد .

مواد کاهنده مقاومت زمین

مواد کاهنده مقاومت زمین

مواد کاهنده LOM

مواد کاهنده LOM محصول شرکت اسپاک می باشد . وزن هر کیسه از این مواد کاهنده یا بنتونیت ۱۵ کیلوگرم می باشد.از مزایای آن کم کردن اهم چاه ارت و خاصیت اسفنجی می باشد . این مواد را باید با آب ترکیب کنید که به صورت ملات درآید و بعد از آن دور الکترود ارت بریزید . بنتونیت چاه ارت دارای انواع مختلفی می باشد که از نمونه های مرغوب آن میتوان به بنتونیت سوپر نانو اکتیو کاهنده اشاره کرد . قیمت مواد کاهنده مقاومت زمین مارک آکان و CEM و LOM و GIM و سوپر نانو اکتیو کاهنده یا SNAD و MLO1 در جدول قیمت بالای صفحه به روز می باشد .

بنتونیت مارک LOM

بنتونیت مارک LOM

بنتونیت چاه ارت

بنتونیت چاه ارت پودری است که جاذب آب و رطوبت گیر است و این بنتونیت را اطراف صفحه مسی ارت یا الکترود ارت میریزند . که باعث کاهش مقاومت الکتریکی زمین میشود و همیشه رطوبت را دور صفحه ارت مسی نگه میدارد . بنتونیت اکتیو و بنتونیت میکرونیزه و بنتونیت سوپر اکتیو کاهنده یا SNAD از نمونه ای این محصول می باشد . و همچنین برای اطلاع از قیمت بنتونیت چاه ارت میتوانید با شماره تلفن های فروشگاه تماس حاصل کنید . یا اینکه به سایت خانه مس ایران مراجعه کنید و از قیمت بنتونیت و مواد کاهنده مقاومت زمین مطلع شوید .

بنتونیت چاه ارت

بنتونیت چاه ارت

 


بالا google4bda40b2c6318b5b