جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

تسمه گالوانیزه ارت

قیمت شمش گالوانیزه ارت در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا جنس فلز تسمه متراژ یک رول کامل تسمه قیمت هر متر (تومان)
تسمه گالوانیزه ارت 3*30گالوانیزه گرم حدود 30 متر 73/000
تسمه استیل ارت 2*25استنلس استیل 304حدود 75 متر 155/000
تسمه استیل ارت 3*20استنلس استیل 304حدود 110 متر 155/000

تسمه گالوانیزه ارت

تسمه گالوانیزه ارت که برای سیستم ارت به کار میرود معمولا سایز ۳*۳۰ می باشد . قیمت تسمه گالوانیزه ارت بسیار مناسب تر از تسمه تمام مسی می باشد . و میتوان این نوع تسمه رو به صفحه ارت گالوانیزه جوش زد و در سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار داد. که این نوع تسمه ها یا شمش های گالوانیزه مقاومت بسیار زیادی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند . معمولا به متراژ پنج تا شش متر از این نوع تسمه ها رو به صفحه ارت جوش میدهند تا در سیستم ارت یا چاه ارت مورد استفاده قرار گیرد .

تسمه گالوانیزه ارت 3*30

تسمه گالوانیزه ارت ۳*۳۰

تسمه گالوانیزه

تسمه گالوانیزه که در سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار میگیرد معمولا باید به صفحه گالوانیزه جوش داده شود . این نوع شمش ها یا شینه ها معمولا فقط در سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار میگیرد . و نمیتوان این نوع تسمه ها را  به عنوان تسمه مسی در تابلوهای برق صنعتی استفاده کرد . شمش های گالوانیزه چاه ارت نیز میتواند در برابر رطوبت مقاومت بسیار زیادی از خود نشان دهد . و در زمین ها با رطوبت بالا به راحتی میتوان از شینه های و شمش های گالوانیزه واستنلس استیل استفاده کرد .

شمش گالوانیزه چاه ارت

شمش گالوانیزه چاه ارت

تسمه استیل ارت

تسمه استیل ارت نیز از نوع دیگر تسمه هایی است که در سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار میگیرد . شمش استیل ارت یا شینه استیل ارت از نوع ۳۰۴ می باشد که اصطلاحا به آنها استیل نگیر هم گفته میشود . یعنی آهن ربا نمیتواند به این نوع استیل جذب شود و تسمه استیل ارت دارای قیمت بالاتری نسبت به تسمه های گالوانیزه سیستم ارتینگ می باشد . تسمه استیل ارت را میتوان به عنوان یک هادی بسیار خوب از صاعقه گیر به چاه ارت متصل نمود . قیمت تسمه استیل یک مقدار گران می باشد و زیاد مقرون به صرفه نیست . ولی مقاومت بیشتری از نظر زنگ زدگی و خوردگی در برابر فلزات دیگر دارد .

تسمه استیل ارت

تسمه استیل ارت

 

بالا google4bda40b2c6318b5b