جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

تسمه استیل ارت

قیمت تسمه استیل ارت در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا جنس فلز تسمه ارت متراژ یک رول کامل تسمه قیمت به متر (تومان)
تسمه استیل ارت 3*20استنلس استیل 304حدود 110 متر 155/000
تسمه استیل ارت 2*25استنلس استیل 304حدود 75 متر 155/000
تسمه گالوانیزه ارت 3*30گالوانیزه گرم حدود 30 متر 73/000
تسمه گالوانیزه ارت 3*20گالوانیزه گرم حدود 30 متر 68/000

تسمه استیل ارت

تسمه استیل ارت که در سیستم صاعقه گیر الکترونیکی در ساختمان به کار میرود باید از جنس استیل ۳۰۴ باشد . این نوع تسمه ها به خاطر مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی در سیستم ارت و صاعقه گیر استفاده میشود . و از لحاظ قیمت نیز نسبت به تسمه های مسی بسیار ارزان تر می باشد . چند سالی هست که برای سیستم ارتینگ و سیستم صاعقه گیر از تسمه های گالوانیزه و استیل استفاده میشود . قیمت تسمه استیل و گالوانیزه ارت سایز ۲*۲۵ در جدول بالای صفحه به روز می باشد .

تسمه استیل ارت

تسمه استیل ارت

تسمه گالوانیزه ارت

تسمه گالوانیزه ارت دارای ضخامت پوشش گالوانیزه گرم به ضخامت ۵۰ تا ۱۰۰ میکرون می باشد . که این پوشش کاملا تسمه را در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت میکند . به دلیل قیمت بسیار مناسب تسمه های گالوانیره در چاه ارت و سیستم صاعقه گیر بسیار متداول شده است . شمش گالوانیزه در سایز ۳*۳۰ موجود می باشد و همچنین کلمپ ارت گالوانیزه چهارراهی تسمه مسی به فروش میرسد . تسمه گالوانیزه ارت را میتوان به صفحه ارت گالوانیزه جوش زد و در چاه ارت استفاده کرد .

تسمه گالوانیزه ارت

تسمه گالوانیزه ارت

تسمه مسی ارت

تسمه مسی ارت نیز نوعی دیگر از تسمه های مورد استفاده در سیستم ارت و صاعقه گیر می باشد . ولی اخیرا به دلیل افزایش بی رویه قیمت مس در جهان کمتر از این نوع فلز در سیستم ارتینگ و چاه ارت استفاده میشود . و معمولا جای خود را به تسمه های گالوانیزه گرم و استیل در چاه ارت و سیستم صاعقه گیر داده است . برای همین فقط از تسمه مسی در تابلوهای برق فشار قوی و فشار ضعیف استفاده میشود .

تسمه استیل

تسمه استیل ۲*۲۵

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b