جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

کلمپ ارت موقت

قیمت کلمپ دستگاه ارت موقت در جدول زیر به روز می باشد .

نام کالا جنس آلیاژ گیره ارت موقت ساخت کشور قیمت به عدد (تومان)
کلمپ ارت موقت دستگاه فشار قوی آلومینیوم ایران تماس بگیرید
کلمپ ارت موقت دستگاه فشار متوسط هوایی آلومینیوم ایران تماس بگیرید
کلمپ ارت موقت خوشیدی یا پنچ پر آهن ایران تماس بگیرید
کلمپ ارت موقت برنجی اتصال به زمین برنج ایران تماس بگیرید

کلمپ ارت موقت

کلمپ ارت موقت دستگاه ارت موقت فشار قوی ۶۳ و ۱۳۲ کیلو ولت از جنس آلومینیوم می باشد . سیستم ارت موقت فشار قوی دارای سه گیره آلومینیومی اتصال به شبکه و همچنین دارای ۳ بست برنجی اتصال به زمین می باشد . همچنین ارت موقت فشار متوسط ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت نیز دارای سه عدد گیره ارت موقت است که از جنس آلومینیوم ساخته شده است . قیمت کلمپ ارت موقت دستگاه فشار متوسط و ضعیف به روز می باشد .

کلمپ ارت موقت

کلمپ ارت موقت

گیره دستگاه ارت موقت فشار متوسط زمینی

گیره دستگاه ارت موقت فشار متوسط زمینی نیز دارای سه عدد بست آلومینیومی اتصال به شبکه سه فاز میباشد. اما سیستم ارت موقت فشار ضعیف هوایی دارای ۵ گیره متصل شدن به شبکه می باشد و همچنین دارای یک بست برنجی اتصال به زمین است . دستگاه فشار ضعیف هوایی ۴۰۰ ولت نیز دارای یک عدد میله و یک چکش برای کوبیدن میله ارت در زمین است . سایز سیم مسی روکش داری که به گیرهای ارت موقت متصل شده است نسبت به ولتاژ برق متفاوت می باشد

گیره ارت موقت فشار متوسط زمینی

گیره ارت موقت فشار متوسط زمینی

کلمپ خورشیدی یا پنچ پر

کلمپ خورشیدی یا پنچ پر از جنس فلز آهن می باشد که با رنگ مشکی پوشیده شده است . این بست در سر چوب پرچ یا چوب استیک نصب میشود و میتوان به راحتی این کلمپ را به چوب پرش متصل نمود . خانه مس ایران نمایندگی فروش کلمپ یا گیره دستگاه ارت موقت فشار ضعیف و متوسط و قوی در لاله زار می باشد و با مناسبترین قیمت این محصول را عرضه میکند .

کلمپ خورشیدی یا پنچ پر

کلمپ خورشیدی یا پنج پر

 

بالا google4bda40b2c6318b5b