جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

چوب پرچ و استیک

قیمت چوب پرچ و استیک در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا طول چوب استیک حالت باز شدن چوب استیک ساخت کشور قیمت به عدد (تومان)
چوب پرچ یا استیک 1/5 متری طول 1/5 متر یک تکه ایران موجود نیست
چوب پرچ یا استیک 2/5 متری طول 2/5 متر تلسکوپی ایران 570/000
چوب پرچ یا استیک 3 متری طول 3 متر تلسکوپی ایران 900/000
چوب پرچ یا استیک 4/5 متری طول 4/5 متر تلسکوپی ایران 1/350/000
چوب پرچ یا استیک 6 متری طول 6 متر تلسکوپی ایران 1/700/000
چوب پرچ یا استیک 7/5 متری طول 7/5 متر تلسکوپی ایران 2/500/000
چوب پرچ یا استیک 9 متری طول 9 متر 3 تکه ایران 2/950/000
چوب پرچ یا استیک 9 متری طول 9 متر تلسکوپی ایران 3/990/000

چوب پرچ

چوب پرچ یا چوب استیک عایق برق از جنس فایبر گلاس و یا پلاستیک ساخته شده است. که سیمبان ها در مواقع کار با ولتاژ بالای برق از چوب پرش استفاده میکنند . از موارد استفاده چوب استیک برق میتوان به تعویض فیوزها در پست های برق زمینی و باز بسته کردن سوئیچ ها اشاره کرد . قیمت چوب پرچ و استیک نسبت به طول و اندازه هات استیک ها متغییر می باشد . از انداره های این چوب استیک ها میتوان به طول ۲/۵ متر و ۳ متر و ۴/۵ متر و ۶ متر و ۹ متر اشاره کرد .

چوب پرچ

چوب پرچ

چوب استیک

چوب استیک را به اسم های  هات استیک و چوب پرش هم صدا میزنند . نکته مهم در مورد استفاده از این چوب استیک این است که در مواقع بارانی باید حتما سطح چوب استیک را کاملا خشک کنید .و یا در مواقع بارندگی از این وسیله استفاده نکنید چون ممکن است آن فرد دچار برق گرفتی شود . چوب پرش در دو رنگ زرد و قرمز در بازار موجود می باشد و همچنین حالت باز شدن این وسیله به صورت تلسکوپی می باشد . چوب استیک و پرش ۶ و ۹ متری دستگاه ارت موقت به مناسبترین قیمت عرضه میگردد .

چوب استیک عایق برق

چوب استیک عایق برق

چوب پرش یا هات استیک

چوب پرش برای مخافطت سیمبان ها زمانی که نزدیک شدن آنها به شبکه های برق فشار قوی خطرناک است مورد استقاده قرار میگیرد . معمولا دستگاه ارت موقت فشار متوسط هوایی ۲۰ کیلو ولت دارای یک عدد چوب پرچ به اندازه ۲/۵ متر به صورت تلسکوپی می باشد . ولی ارت موقت زمینی فشار متوسط دارای چوب پرش ۱/۵ متری می باشد . و ارت موقت فشار قوی هوایی ۱۳۲ کیلو ولت دارای هات استیک ۳ متری است . خانه مس ایران نمایندگی فروش چوب پرچ ۳  و ۶ و ۹ متری در لاله زار می باشد . 

چوب پرش

چوب پرش

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b