جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

قیمت تفنگ پرتاب ارت

قیمت تفنگ پرتاب ارت در جدول زیر به روز می باشد

نام کالا شرکت تولیدی تجهیزات تفنگ پرتاب ارت قیمت به عدد (تومان)
تفنگ پرتاب ارت اصفهان نیزه پرتاب 60 سانتی و میله ارت و سیم نارک 20 متری2/600/000

تفنگ پرتاب ارت

تفنگ پرتاب ارت دستگاه یا وسیله ای است برای تخلیه ولتاژ یا الکتریسیته باقی مانده در شبکه هوایی است . این وسیله دارای یک نیزه پرتاب ۶۰ سانتی متری و یک عدد میله ارت و ۲۰ متر سیم نازک می باشد . و همچنین تفنگ پرتاب ارت دارای یک فنر بسیار قوی است که باعث میشود نیزه پرتاب را با سرعت رها کند . و حتما باید برای استفاده از تجهیزات ارت موقت از دستکش عایق برق و کفش عایق برق استفاده نمود  و به صورت کامل نکات ایمنی کار را رعایت کرد .

 

تفنگ پرتاب ارت

تفنگ پرتاب ارت

آموزش استفاده از تفنگ پرتاب ارت

آموزش استفاده به این صورت است که ابتدا باید نیزه پرتاب را داخل لوله تفنگ قرار بدهیم . سپس یک سر سیم نازک را به نیزه پرتاب متصل کرده و سر دیگر آن را به میله ارت که در زمین کوبیده شده وصل میکنیم . و پس از شلیک باید سیم نازک بر روی سه فاز شبکه قرار گیرد که در صورت برق دار بودن شبکه ولتاژ در داخل زمین تخلیه شود . این کار برای محافظت از سیمبان ها و همچنین برای تخلیه کامل ولتاژ از شبکه انجام میشود . برای مشاهده قیمت تفنگ پرتاب ارت به جدول بالای صفحه مراجعه کنید .

نیزه پرتاب ارت

نیزه پرتاب ارت

ارت موقت فشار متوسط زمینی و هوایی ۲۰ کیلو ولت

ارت موقت فشاز متوسط هوایی و زمینی محصول شرکت اصفهان قوی سازه می باشد . که از تجهیزات ارت موقت میتوان به چوب استیک یا چوب پرچ و سه گیره اتصال به فاز شبکه و چکش نام برد . سیستم ارت موقت برای حفاظت از کسانی است که در خطوط هوایی کار میکنند و از برق گرفتگی این افراد جلوگیری میکند . شرکت  اصفهان قوی سازه تولید کننده سیم ارت موقت فشار ضعیف و فشار قوی و فشار متوسط ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت می باشد . و همچنین چوب استیک دارای ارتفاع های متنوع می باشد .

تجهیزات پرتاب ارت

تجهیزات پرتاب ارت

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b