جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

ارت موقت فشار قوی

قیمت ارت موقت فشار قوی ۶۳ و ۱۳۲ و ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت در جدول زیر به روز میباشد .

نام کالا ولتاژ تجهیزات ارت موقت ساخت کشور قیمت به دستگاه (تومان)
ارت موقت فشار قوی هوایی 63 و 132 کیلو ولت 3 گیره اتصال به شبکه و چوب پرچ ایران 14/200/000
ارت موقت فشار قوی هوایی 230 و 400 کیلو ولت 3 گیره اتصال به شبکه و چوب پرچ ایران 15/400/000

ارت موقت فشار قوی ۶۳ و ۱۳۲ کیلوولت

ارت موقت فشار قوی ۶۳ و ۱۳۲ کیلو ولت دارای یک چوب پرچ یا استیک ۳ متری می باشد . همچنین دارای سه عدد کلمپ اتصال به شبکه و سه عدد کلمپ ویژه اتصال به زمین یا ارت می باشد . و از متعلقات دیگر آن میتوان به سیم افشان روکش دار سایز ۵۰ الی ۹۵ اشاره کرد . قیمت سیستم ارت موقت فشار قوی هوایی ولتاژ ۶۳ و ۱۳۲ و ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت بستگی به سایز سیم افشان روکش داری دارد که در این دستگاه استفاده شده است .

ارت موقت فشار قوی 63 و 132 کیلو ولت

ارت موقت فشار قوی ۱۳۲ کیلو ولت

دستگاه ارت موقت ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت

دستگاه ارت موقت ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت دارای سیم افشان روکش دار سایز ۷۰ یا ۹۵ به طول ۵/۵ متر می باشد . این سیستم یا دستگاه ارت موقت برای دکل های ولتاژ بالا که برای انتقال برق در بین شهرها و جاده ها وجود دارند مورد استفاده قرار میگیرد . خانه مس ایران نمایندگی فروش دستگاه یا سیستم ارت موقت فشار قوی هوایی ۶۳ و ۱۳۲ و ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت در لاله زار می باشد و به مناسبترین قیمت این دستگاه را عرضه مینماید .

دستگاه ارت موقت 63 و 132 کیلو ولت

دستگاه ارت موقت ۶۳ و ۱۳۲ کیلو ولت

سیستم ارت موقت ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت

سیستم ارت موقت هوایی ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت تمام تجهیزاتش داخل یک جعبه فلزی قرار گرفته شده است . ولی چوب پرش یا چوب پرچ آن که دارای طول ۳ متر می باشد در یک کاور نارنجی رنگ جای گرفته شده است . قیمت دستگاه یا سیستم ارت موقت فشار قوی ۶۳ و ۱۳۲ و ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت در جدول بالای صفحه کاملا به روز می باشد . شما میتوانید هر روز برای اطلاع از قیمت های روز محصولات سیستم ارتینگ به وبگاه خانه مس ایران مراجعه کنید .

سیستم ارت موقت 230 و 400 کیلو ولت

سیستم ارت موقت ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو

 

 

بالا google4bda40b2c6318b5b