جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

روش اجرای چاه ارت

قیمت اجرای چاه ارت در جدول زیر به روز می باشد

نوع زمین یا خاک سایز صفحه ارت مسی هزینه هر حلقه چاه ارت ( تومان)
اجرای چاه ارت با زمین رسی و نمکی سایز 3*50*50 ذوبی 3/200/000
اجرای چاه ارت با زمین شن و ماسه ایسایز 3*50*50 باهنر 4/050/000
اجرای چاه ارت با زمین سنگلاخی سایز 3*66*66 باهنر 4/800/000

اجرای چاه ارت

اجرای چاه ارت در مناطقی که زمین یا خاک های رسی و نمکی دارند بسیار ساده است. چون این نوع خاک ها دارای مقاومت و اهم بسیار پایین تری نسبت به زمین ها یا خاک های دیگر مناطق دارد . عمق چاه ارت باید در ساختمان ها و منازل مسکونی حدود ۳ تا ۵ متر حفر شود . ولی عمق چاه ارت در مراکزی مانند بیمارستانها و اداره ها و برج های بلند مرتبه و کارخانجات باید حدود ۱۰ متر حفر شود . تا به رطوبت کافی برای اجرای چاه ارت برسد و مقاومت زیر ۲ اهم چاه ارت برای تاییدیه وزارت کار لازم می باشد .

اجرای چاه ارت

اجرای چاه ارت

آموزش روش اجرای چاه ارت

آموزش روش انجام چاه ارت به این صورت است که ابتدا باید چاهی به عمق ۵ تا ۱۰ متر حفر کنیم بعد از حفر چاه ارت باید سیم ارت مسی را به صفحه ارت باهنر به وسیله جوش کدولد از سه نقطه متصل کنیم . در مرحله بعد الکترود مسی یا صفحه ارت را درون چاه ارت به صورت ایستاده یا تیغه ای قرار میدهیم . و بعد از آن بنتونیت یا مواد کاهنده مقاومت زمین را با آب ترکیب میکنیم و به صورت ملات در می آوریم و اطراف الکترود ارت یا صفحه ارت مسی میریزیم . به طوری که صفحه مسی چاه ارت کاملا در مواد کاهنده چاه ارت یا بنتونیت محو شده و در نهایت باقی مانده عمق چاه ارت را با خاک رس پر میکنیم .

هزینه چاه ارت

هزینه چاه ارت

هزینه چاه ارت

هزینه چاه ارت در مناطقی که خاک های سنگی و سنگلاخی دارند بسیار بالا می باشد. چون باید از صفحه ارت باهنر به ابعاد ۵*۶۶*۶۶ استفاده کنند و همچنین سیم ارت مسی که به آنها جوش کدولد میخورد باید قطور باشد . که هر چه سیم ارت مسی ضخیم تر باشد اهم کمتری دارد و در نهایت قیمت و هزینه اجرای چاه ارت در زمین های رسی و نمکی کمتر می باشد . آموزش روش و نحوه اجرای چاه ارت با تجربه و علم روز تقریبا به سمت استفاده از الکترود میله ای یا لوله ای میرود .

آموزش چاه ارت

آموزش چاه ارت

 

 

 

نظرات مشتریان

  • صفحه مسی باهنر سایز 66*66 بسیار مناسب است برای چاه ارت و میتوان اهم بسیار پایینی با این صفحه از چاه ارت گرفت
    مهدی سرلکی
بالا google4bda40b2c6318b5b